Napište nám na info@e-profesor.cz nebo volejte na +420 605 985 149
Volba jazyka

Reference

U&SLUNO a.s.: Se službami společnosti Advis Consulting s.r.o. jsme nadmíru spokojeni. Mají velmi profesionální jednání a individuální přístup ke klientovi. 

MOSAIC HOUSE s.r.o.: Spolupráci hodnotím velmi kladně. Využíváme pouze elektronických školení BOZP a PO a doposud (cca 1,5 roku) jsem neměl jedinou připomínku k jejich práci. Systém elektronického školení funguje bez problémů a přístup pracovníků v případě závad, nebo atypického požadavku z naší strany, je vždy velmi perfektní. Doporučuji. (Lukáš Jánský)

Geofyzikální ústav AV ČR, v. v. i.: S provedeným školením řidičů referentů jsme byli velmi spokojeni, lektor Ing. Vít Šikýř měl přednášku pěkně zpracovanou i s různými animacemi a příklady. Zároveň pozitivně hodnotíme i příznivou cenu za školení. (Václav Vávra)

GEOSAN GROUP a.s.: Firmu hodnotím velmi kladně. Oceňuji přátelský a profesionální přístup. Spolupráci vřele doporučuji. (Lucie Šleglová)

PKV BUILD s.r.o.: Firmu hodnotím kladně, okamžité jednání a řešení je velmi pozitivní. Kladně hodnotím také přístup zaměstnanců a jejich komunikaci s naší společností. (Michaela Pechová)

DOM - Dům otevřených možností, o.p.s.: Služby Advis Consultingu jsou užitečné, kvalitní, spolehlivé. Komunikace je velmi dobrá. Děkujeme! (Michaela Wicki)

Kontaktní formulář

Máte dotaz, potřebujete poradit či si chcete jen popovídat? Neváhejte a napište nám.