Napište nám na info@e-profesor.cz nebo volejte na +420 605 985 149
Volba jazyka

O nás

Naše společnost Advis Consulting s.r.o. nabízí zajištění komplexních služeb v oblasti BOZP a PO již více než 13 let. Náš tým odborných konzultantů pro prevenci rizik a požární ochranu zajišťuje za podpory vlastního firemního online systému kompletní servis pro více než 1900 aktivních klientů (velké, střední, malé podniky či živnostníci) po celé České republice. Mnohým tak pomáháme plnit zákonné požadavky pro oblasti bezpečnost práce a požární ochrany na rozličných typech pracovišť (výroba, obchod, administrativa, zdravotnictví, školství, doprava, gastronomie, státní správa atd.).

V současné době mohou naši klienti využívat širokou nabídku našich služeb – vytvoření, zavedení a pravidelná aktualizace potřebné dokumentace, školení zaměstnanců online i osobní formou, zajištění provedení potřebných revizí zařízení na pracovišti, zajištění pracovnělékařské péče zaměstnanců a online správa lékařských prohlídek, provádění pravidelných kontrol pracovišti, poradenství a zastoupení při kontrolách státních úřadů, poradenství a řešení pracovních úrazů a mnoho dalších. 
Proč systém evidence lékařských prohlídek?


Jako firma řešící oblast BOZP a PO (e-profesor.cz) se neustále setkáváme buď se špatně fungujícím systémem evidence lékařských prohlídek (jednoduché excelové tabulky, ručně vyplňované tabulky s následnými daty prohlídek, špatně vyplněné žádosti o lékařské prohlídky, neúplné informace na posudcích apod.), nebo s vůbec žádným.

Toto firmám neustále komplikuje život při snaze o plnění všech legislativních požadavků, které s sebou tato oblast nese a jsou pak zdrojem častého pochybení ze strany zaměstnavatele při řešení pracovních úrazů s pojišťovnami či kontrol státních orgánů.

Naší snahou je napomoci firmám v koncepčním vyřešení této situace, která bývá okrajovou záležitostí jejich zájmu, a které se nemohou věnovat naplno tak, jak by si tato oblast zasloužila.Kontaktní formulář

Máte dotaz, potřebujete poradit či si chcete jen popovídat? Neváhejte a napište nám.